Láhev Specialized Purist MoFlo Water Bottle - Tangled Web

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 247,11 Kč bez DPH
299 Kč
Kód produktu 44218-2630
Značka Specialized
Kategorie Láhve 0,65l-0,7l
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Puristická láhev MoFlo obsahuje amorfní povlak na bázi oxidu křemičitého, který je nasáván do vnitřní stěny lahve. V podstatě to představuje skleněný povrch, který poskytuje naprosto přirozené a naprosto inertní řešení problému, kdy vaše nápoje zbarvují láhev nebo zanechávají zbytkovou pachuti. Tato infuze také ochraňuje vaši čerstvou vodu před degustací jako je plast v horkých dnech, takže je podobná pití přímo z šumivého čistého skla.

Povlak oxidu křemičitého je pouhý 20 nanometrů, což je pro srovnání méně než 5000 krát tenčí než lidské vlasy. Mezitím se tvar láhve cítí stejně dokonalý jak v ruce, tak v kleci.

Dodává se s naší víčkem na vodní láhev MoFlo, která dodává o 50% více vody než jiné tradiční čepice. Ventil MoFlo se také snadno otvírá, je snadno použitelný a při uzavření je 100% nepropustný.

 

  • Puristní infuze chrání láhev od zápachu, skvrn a plísní, aby vaše voda byla čistá a vaše láhev čistá.
  • Velký šroubový design je netesný a dostatečně široký pro kostky ledu a nabrání se v práškové nápojové směsi.
  • Nová konstrukce víka MoFlo ™ je vybavena širokým vodním kanálem, který dodává až o 50% vyšší průtok než ostatní přední lahve a má také lepší funkční přilnavost.
  • Vyrobeno z lehce stlačitelného materiálu LDPE.
  • Čirý sledovací pás umožňuje snadné vidět obsah lahve.
  • Plast bez obsahu BPA je vyroben ze 100% materiálů FDA pro potravinářský průmysl a je vytištěn s inkoustovou barvou a materiály schválenými CPSC (UV Cured).
  • K dispozici v purpurových lahvích o obsahu 22oz a 26oz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: